• Trenażer do ćwiczeń w zawieszeniu NOHrD Sling Oxbridge Wiśnia

Symbol: TZ-NH-28.106
1873.75
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
DPD 0
Paczkomaty InPost 0
GLS 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 5 kg

Zamówienie telefoniczne: 690-097-222

Zostaw telefon

NOHrD Logo

 

Trenażer NOHrD Sling - trening w zawieszeniu dla wszystkich grup mięśni.

nohrd sling

 

Zawieś się!

I my też tak myślimy ;) Twoja własna masa ciała to nie tylko opór, tutaj jest ona zaletą! Nic dziwnego, że trening w zawieszeniu staje się coraz bardziej popularny. Dzięki takiemu treningowi wszystko staje się jasne i zrozumiałe, czym jest prawdziwy trening funkcjonalny. Większość grup mięśni jest aktywowanych a trening w zawieszeniu również bardzo dobrze działa na koordynację ruchową.

 

imageimageimageimage

 

 • Wygodnie i komfortowe uchwyty - w przypadku NOHrD Sling przywiązujemy dużą wagę do użycia naturalnych materiałów, aby zapewnić przyjemne uczucie i optymalny chwyt.
 • Wierny towarzysz w treningu - kompaktowy trenażer mięśni w zawieszeniu do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Łatwe mocowanie do sufitu lub do gałęzi drzewa odpinanie za pomocą karabińczyka.
 • Zainspirowany wspinaczką górską - trenuj klasyczne sekwencje ruchowe, ale także określone grupy mięśni.
 • Bezstopniowa regulacja - długość liny można łatwo i szybko regulować - dzięki temu można wykonywać ćwiczenia w nowych pozycjach treningowych.

 

Bardzo dobrze przemyślany i łatwy w regulacji.

Łatwa i bezstopniowa regulacja - długość liny można bezstopniowo regulować za pomocą unikalnego mechanizmu naciągowego. Wyznaczaj nowe pozycje treningowe i wyzwania!

 

imageimageimageimage

 

Oszczędność miejsca - duży zakres treningowy!

Dzięki NOHrD Sling oszczędzisz miejsce i zagwarantujesz sobie prawie wszystko w zakresie opcji treningowych, które oferują również duże urządzenia do treningu mięśni. Ćwiczenia z trenażerem Sling zmuszają mięśnie do maksymalnej aktywności ze względu na ciągłą niestabilność!

 

imageimageimage

 

nohrd sling trainingnohrd sling training

Trening z własną masą ciała!

Trening z NOHrD Sling jest wielowymiarowy, ponieważ trenujesz jednocześnie na różne sposoby. Ćwiczysz jednocześnie wszystkie grupy mięśniowe, a także mięśnie głębokie. Dzięki niestabilności powodowanej przez swobodnie poruszające się pierścienie, trening w podwieszeniu to nie tylko trening siłowy, ale także trening sensomotoryczny.

Podczas ćwiczeń siłowych ciało jest nieustannie zmuszane do stabilizacji. W ten sposób poszczególne mięśnie są trenowane nie tylko w celu ich wzmocnienia, ale jednocześnie są aktywowane również inne mięśnie.

Trening z NOHrD Sling jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na świeżym powietrzu, trenażer NOHrD Sling można bezstopniowo regulować, aby znaleźć odpowiedni dla siebie kąt treningu.

Uwaga!

Jeżeli ustawisz się bardziej pionowo w kierunku sufitu, to łatwiej będzie Ci wykonać ćwiczenie i odwrotnie, jeżeli będziesz bardziej pochylony do ziemi, tym silniejszy będzie opór a ćwiczenie będzie trudniejsze do wykonania.

Nie tylko linka - zalety Sling.

Wiele nazw dla wszechstronnego treningu całego ciała: trening na linie, trening z pierścieniami, trening w zawieszeniu lub pętlach... NOHrD Sling to idealna alternatywa dla klasycznego treningu siłowego - nazwalibyśmy ją nawet „wszechstronną". Ponieważ dzięki Sling praktycznie całe ciało jest trenowane, celem trenażera w zawieszeniu NOHrD jest oferowanie zróżnicowanego treningu funkcjonalnego w jednym urządzeniu.

Możesz z powodzeniem trenować stabilizację tułowia lub równowagę i koordynację ruchową a nawet krótkie treningi szybko przyniosą zauważalne rezultaty.

 

nohrd sling trainingnohrd sling trainingnohrd sling training

Trenażer do ćwiczeń w zawieszeniu NOHrD Oxbridge Wiśnia

Długość linek trenażera w podwieszeniu NOHrD Sling można regulować bezstopniowo. Wewnętrzny mechanizm zaciskowy zapewnia doskonałe bezpieczeństwo podczas treningu. Pierścienie oferują wiele możliwości chwytu podczas treningu i mają średnicę 24 cm.

W komplecie z trenażerem znajdują się uchwyty do mocowania.

 

imageimageimage

 

Parametry techniczne:

 • Średnica pierścieni: 24 cm.
 • Waga: 5kg.
 • Wymagany montaż urządzenia: nie.
 • Wewnętrzny mechanizm zaciskowy.
 • Uchwyty do mocowania.

 

Aplikacja internetowa My-NOHrD:

My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHrD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD

Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?

Darmowy dostęp:

 • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.
 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.
 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.
 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

Płatna subskrypcja:

 • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.
 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.
 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.
 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.
 • Trener osobisty.
 • Profesjonalne porady i opinie.
 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.

 

Jak to wygląda w praktyce?

Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.

Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).

My-NOHrD DashboardMy-NOHrD DevicesMy-NOHrD CoachMy-NOHrD Library

 

Zaczynamy trening!

Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.

Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!

My-NOHrD New WorkoutMy-NOHrD Workout

 

Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!


#NOHrDTrenażerSling, #NOHrDSling, #NOHrD, #NOHrDFitness, #MyNOHrD #TrenażerDoĆwiczeńNOHrD #TrenażerNOHrDSling #TrenażerDoĆwiczeńWZawieszeniu #LinyTreningowe #LinkiDoĆwiczeń #PierścienieTreningowe

- RODZAJ MATERIAŁU Wiśnia
- MARKA NOHrD
- STAN TECHNICZNY Nowy
- WAGA (KG) 5,0
- MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA (KG) 150,0
- MATERIAŁ DOMINUJĄCY Drewno
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie